Rutyna w pielęgnacji twarzy

Oczyszczanie, aplikacja serum i dopiero potem krem. Zacznij i zakończ każdy dzień krótkim rytuałem, dzięki czemu Twoja skóra będzie piękna i zdrowa. Jak sądzisz, czy aby mieć piękną skórę, to wyzwanie czy rutyna. Tak samo jak zawsze rano i wieczorem dbasz o higienę osobistą, wprowadź do swojej codziennej rutyny także oczyszczanie i nawilżanie skóry twarzy. Wybierz kosmetyki do twarzy odpowiednie dla Ciebie i zapoznaj się z czterema podstawowymi krokami, jak dbać o skórę.  

 

Oczyszczanie i demakijaż

Dokładny demakijaż i oczyszczanie to podstawa codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Bez tego Twoja skóra nie mogłaby wchłonąć potrzebnych składników odżywczych i wkrótce zaczęłyby Ci dokuczać zatkane pory.

Preparaty do demakijażu dobieraj do swojego typu skóry. Cera tłusta i mieszana doceni żel oczyszczający zmywalny wodą. Sucha i wrażliwa skóra potrzebuje z kolei mleczka lub olejku do demakijażu. Nanieś go za pomocą płatka kosmetycznego i usuń wszystkie zanieczyszczenia. Na koniec zmyj pozostałości zanieczyszczeń i makijażu tonikiem lub płynem micelarnym. Teraz przechodzimy do drugiego kroku.

 

Zadbaj o swoją skórę

28 grudnia 2021

clinicadibellezza@2022 design webcreativ.pl 

Zadzwoń: +48 733 188 383 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

mail